Czym jest CUD? Cud to ja, Cud to Ty- Ciało Umysł Dusza.

Części każdego z Nas, a w ten magiczny weekend będziemy integrować każdą z nich.

  • Dbamy o ciało ćwicząc jogę- YIN- spokojną i głęboko relaksacyjną, jednocześnie dochodzącą do głębokich napięć w tkance łącznej. YANG- czyli joga bardziej dynamiczna, wchodzimy w FLOW ciała wraz z oddechem, ruch jest płynny, miękki i własny.

  • Dbamy o umysł poprzez intuicyjną ekspresje kreatywności, która jest w każdym z Nas- kreaujemy i tworzymy- my zadbamy o wszystkie materiały jak i o porządny soundtrack. Nic tak nie wyzwala jak dobra muzyka.

  • Dbamy o duszę poprzez wspólne przebywanie razem, głębokie oddychanie razem, otwieranie się na innych i na siebie samych. Dzień zaczynamy od prowadzonej medytacji.

DLA KOGO jest CUD?

Dla każdego kto ma ciało, umysł i duszę. Stopień zaawansowania obsługi każdej z tych części nie jest ważny.

 
7cafb3fd-eccd-4fcb-80db-2e12e1e30c76.jpg
 

gdzie to będzie?

Spotykamy się w magicznej chatce zwanej Bidwell Villa, na samym skraju wsi Przesieka. Mieszkał tu przed wojną prezydent Jeleniej Góry, potem brytyjski pisarz George Bidwell, potem buddyści sporo tam medytowali, teraz będziemy MY.

Do Naszej dyspozycji mamy cały dom, piękną salę do jogi i wielki ogród. Miejsce to ma niesamowitą energię.

IMG_5129_JPG.jpg

dobre jedzenie!

A co jeszcze łączy cały mind/body/soul?

O to zadba wspaniały wrocławski KOCHARZ- Stanisław Bouffal. Jak Stachu ugotuje to nie ma porównania we wsi ;) Jedzenie odżywia, dodaje energii, a przede wszystkim łączy.

Nie będziemy tylko jeść, będziemy biesiadować.